O firmie

SKAAP rozpoczął działalność jako spółka cywilna w październiku 2004 roku w Zdzieszowicach. W kwietniu 2006 roku spółka przenosi siedzibę do Chorzowa i rozwija swoją działalność handlową oraz tworzy własny magazyn wyrobów stalowych. Zgodnie z ustaloną wizją właścicieli co do formy prawnej - spółka zostaje przekształcona w spółkę kapitałową i z dniem 21. maja 2009 roku wpisana do rejestru KRS pod numerem KRS 0000329840. Ostatecznie nazwa spółki brzmi: Skaap Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od początku działalności spółka SKAAP prowadzi sprzedaż hurtową wyrobów stalowych – głównie rur stalowych. Szczegółowy asortyment znajdą Państwo w zakładce OFERTA.

Spółka Skaap stale współpracuje z kilkudziesięcioma dostawcami z branży hutniczej – najczęściej zakupy odbywają się bezpośrednio od producentów rur – hut i walcowni z Polski i zagranicy.

Skaap obsługuje dostawę rur do klientów z branży chemicznej, wydobywczej, motoryzacyjnej, energetycznej oraz do budownictwa. Zasięg geograficzny sprzedaży obejmuje całą Polskę oraz UE. Dobra znajomość branży hutniczej w Polsce oraz na świecie pozwala spółce SKAAP dostarczyć najbardziej wyszukane produkty pod względem gatunku czy zastosowań. Naszymi klientami są zarówno finalni odbiorcy rur stalowych jak również inni dystrybutorzy wyrobów stalowych. Bardzo dobra wiedza techniczna na temat rodzajów, gatunków rur i ich zastosowań pozwala na udzielanie fachowego doradztwa ze strony Spółki. Przez ostatnie lata doświadczeń daliśmy się poznać jako solidny i rzetelny Partner.

Stały rozwój firmy sprawił, że spółka w 2011 roku zakupiła nieruchomość w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Toruńskiej 9 – przenosząc swoją działalność w nowe miejsce. Nowa hala magazynowa o powierzchni około 3000 m2 oraz infrastruktura techniczna w pełni odpowiadają zwiększającym się potrzebom asortymentowym oraz powodują wzrost wydajności pracy. Cały nasz asortyment znajduje się w hali magazynowej przez co jest zabezpieczony przed wpływem środowiska zewnętrznego.

Obsługa klienta odbywa się za pomocą własnego transportu samochodowego, na który składają się trzy zestawy ciężarowe.

Naszym nadrzędnym celem jest profesjonalna obsługa oraz dopasowanie warunków handlowych do potrzeb Klienta. Mamy nadzieję stale się rozwijać a tym samym powiększać grono zadowolonych Klientów.
O firmie
Naszym nadrzędnym celem jest profesjonalna obsługa oraz dopasowanie warunków handlowych do potrzeb Klienta. Mamy nadzieję stale się rozwijać a tym samym powiększać grono zadowolonych Klientów.
Jak dojechać? SKAAP Sp. z o.o.
ul. Towarowa 22
41-103 Siemianowice Śląskie
tel.: +48 32 345 45 95
fax.: +48 32 345 45 96
Formularz kontaktowy

captcha