Kontakt

Zarzad
Dzial Handlowy
41-103 Siemianowice Śląskie
ul. Towarowa 22
Sekretariat: tel.:+48 32 345 45 95
fax: +48 32 345 45 96
e-mail: biuro@skaap.pl Prezes Zarzadu: Robert Cichoń
tel.: +48 32 345 45 95 w.228
tel.: 516 154 346
e-mail: r.cichon@skaap.pl Dyrektor Handlowy: Krzysztof Straczek
e-mail: k.straczek@skaap.pl Dyrektor Finansowy: Grzegorz Czerniewski
e-mail: czerniewski@skaap.pl Dzial Finansowy/Rozliczenia: Anna Czerniewska
tel.:+48 32 345 45 95 w. 227
tel.: 782 808 500
e-mail: a.czerniewska@skaap.pl Import wyrobów hutniczych: Marzena Damska
tel.:+48 32 345 45 95 w. 233
tel.: 501 466 685
e-mail: m.damska@skaap.pl
Dzial Handlowy: Jarosław Żabski
e-mail: j.zabski@skaap.pl
tel.:+48 32 345 45 95 w.222
tel.: 500 125 564

Grażyna Kukla
tel.: 32 345 45 95 wew. 241
tel.: 600 256 250
e-mail: g.kukla@skaap.pl

Adrianna Drygas
e-mail: a.drygas@skaap.pl
tel.:+48 32 345 45 95 w.220
tel.: 501 466 804

Robert Malinowski
e-mail: r.malinowski@skaap.pl
tel.:+48 32 345 45 95 w.221
tel.: 513 125 132

Adam Kosel
e-mail: a.kosel@skaap.pl
tel.:+48 32 345 45 95 w.232
tel.: 501 466 497

Rafał Pomierny
e-mail: r.pomierny@skaap.pl
tel.:+48 32 345 45 95 wew. 240
tel.: 782 808 200

Antoni Pleban
e-mail: a.pleban@skaap.pl
tel.: 501 749 850


KRAJOWY REJESTR SĄDOWY
Jak dojechać? SKAAP Sp. z o.o.
ul. Towarowa 22
41-103 Siemianowice Śląskie
tel.: +48 32 345 45 95
fax.: +48 32 345 45 96
Formularz kontaktowy





captcha